Registrace do partnerské TOP zóny

Váš nový účet můžete použít pro přihlášení na webových stránkách nebo mobilní aplikaci

Registrace zákazníka
Proč se registrovat?

Začněte naplno využívat mobilní aplikaci TOPKOLO

Objednejte si pohodlně servis nebo vypůjčení elektrokola odkudkoliv

Získejte přístup ke stovkám míst, na kterých můžete nabít své elektrokolo

Mějte přehled svých rezervací a objednávek na jednom místě

Zapojte se do partnerského programu a přidávejte své oblibené místa

Vytvořmě společně komunitu, která bude sdílet rady a tipy z oblasti ebajků

Sbírejte věrnostní body a získejte slevy na naše služby

Mobilní aplikace Topkolo

Místa pro nabití baterie

Hledáte místo pro nabití svého elektrokola? Naše aplikace vám ukáže nejbližší nabíjecí stanici a začne vás navigovat na 3 kliknutí. Navíc získáte přehledné informace o možnosti občerstvení nebo ceně za nabití elektrokola. Máte své oblíbené místo, kde rádi zastavujete? Zapojte se a jednoduše jej přes aplikaci přidejte. Pomůžete tak ostatním.

Rychle vypůjčení elektrokola

Nemáte své elektrokolo? Potom jste na správné adrese. Rezervovat si elektrokolo přes naší aplikaci trvá přibližně 2 minuty. Jednoduše si zvolte požadovaný termín, výšku a preferovaný typ rámu. Zbytek uděláme za vás.

Servis elektrokol

Máte technické problémy se svým elektrokolem? Přes aplikaci TOPKOLO si můžete objednat požadovaný typ servisu nebo popsat závadu vlastními slovy. Potom už jen stačí zakliknout, jestli si pro elektrokolo máme přijet my a nebo nám ho na pobočku dovezete sami. A to vše z pohodlí vašeho gauče.

Pravidelné aktualizace

Naším cílem je aplikaci neustále vyvíjet, zdokonalovat a přidávat do ní nové místa, na kterých si můžete nabít své elektrokolo. Zapojte se do našeho vývojového programu, který je určen pro běžné uživatele (bez jakýchkoliv technických znalostí) a získejte benefity v podobě zvýhodněných cen servisu nebo sortimentu, který máme na našem e-shopu. Pro více informací nás kontaktujte na webmaster@topkolo.cz.